Siirry pääsisältöön
Näkövammaisten Kulttuuripalvelun logo.
Näkövammaisten Kulttuuripalvelun logo.

Yh­teys­tie­dot

Ota yhteyttä! Yhdistyksen toimisto sijaitsee Iiris-keskuksen 5. kerroksessa, Helsingin Itäkeskuksessa. Toimistolla ja osin etänä työskentelevät kulttuurituottaja ja toimistonhoitaja. Toimiston esimies on hallituksen puheenjohtaja.

Käyntiosoite: Iiris-keskus, Itäkeskus, Marjaniementie 74, Helsinki
Postiosoite: PL 30, 00030 IIRIS


Pankkiyhteys: FI7610113000252709 

 

Toimiston yhteisosoite
toimisto@kulttuuripalvelu.fi

 

Some

Facebook- Ulkoinen linkki

Instagram- Ulkoinen linkki

YouTube- Ulkoinen linkki

 

Kulttuuripalvelun toimisto on suljettu 1.-26.7.2024. Kiireellisissä asioissa voi tänä aikana lähestyä puheenjohtaja Timo Kuoppalaa.

 

Toimiston esimies

Puheenjohtaja Timo Kuoppala
P. 050 352 1395
timokuoppala55@gmail.com

 

Toimihenkilöt

Toimistonhoitaja Airi Lehtonen
P. 040 935 8644
airi.lehtonen@kulttuuripalvelu.fi
Ota yhteyttä esimerkiksi yhdistyksen jäsenyyttä ja taloutta koskevissa asioissa.

Vuosilomalla 3.-5.6. ja 1.-26.7.
 

Kulttuurituottaja Tanja Rantalainen
P. 040 964 9288
tanja.rantalainen@kulttuuripalvelu.fi
Ota yhteyttä esimerkiksi kulttuuritoimintaa, kuvailutulkkausta ja viestintää koskevissa asioissa.

Vapailla 30.5., 31.5. ja 10.6. Vuosilomalla 1.7.-2.8. 

 

Ilmoittaudu tapahtumiin sähköpostitse osoitteeseen
osallistun@kulttuuripalvelu.fi

Voit ilmoittautua myös tästä- Ulkoinen linkki

 

Hallitus

Timo Kuoppala, puheenjohtaja

Eija-Liisa Markkula, varapuheenjohtaja
el.markkula@gmail.com

Ulla Jensen

ulla.jensen@saunalahti.fi

Joose Ojala
joose@jooseojala.fi

Ronja Pahaoja

ronja@pahaoja.fi

Gyöngyi Pere-Antikainen
g.pere.antikainen@gmail.com

Seppo Toivanen

seppo.toivanen@kotiportti.fi 

 

Hallituksen varajäsenet

Satu Linna
satu.linna@pp.nkl.fi

Jarkko Setälä

jarkko@setala.fi

 

Airi Lehtonen
Toimistonhoitaja Airi Lehtonen. Kuva: Petri Mäkelä / Valokuvaklubi
Timo Kuoppala
Puheenjohtaja Timo Kuoppala. Kuva: Juha Jahkola / Valokuvaklubi
Tanja Rantalainen
Kulttuurituottaja Tanja Rantalainen. Kuva: Juha Jahkola/ Valokuvaklubi