Yh­teys­tie­dot

Ota yhteyttä! Yhdistyksen toimisto sijaitsee Iiris-keskuksen 5. kerroksessa, Helsingin Itäkeskuksessa. Toimistolla työskentelevät kulttuurituottaja ja toimistonhoitaja. Toimiston esimies on hallituksen puheenjohtaja.

Käyntiosoite: Iiris-keskus, Itäkeskus, Marjaniementie 74, Helsinki
Postiosoite: Marjaniementie 74, 00930 Helsinki
Pankkiyhteys: FI76 1011 3000 2527 09

Toimiston yhteisosoite
toimisto@kulttuuripalvelu.fi

 

Toimiston esimies

Puheenjohtaja Timo Kuoppala
P. 050 352 1395
timokuoppala55@gmail.com

 

Toimihenkilöt

Toimistonhoitaja Airi Lehtonen
P. 040 935 8644
airi.lehtonen@kulttuuripalvelu.fi
Ota yhteyttä esimerkiksi yhdistyksen jäsenyyttä, jäsenten apurahoja ja taloutta koskevissa asioissa.

Kulttuurituottaja Tanja Rantalainen
P. 040 964 9288
tanja.rantalainen@kulttuuripalvelu.fi
Ota yhteyttä esimerkiksi kulttuuritoimintaa, kuvailutulkkausta ja viestintää koskevissa asioissa.

Vuosilomalla 23.12.2021-6.1.2022

 

Ilmoittaudu tapahtumiin sähköpostitse osoitteeseen
osallistun@kulttuuripalvelu.fi

 

Kajastus-lehti
Vastaava toimittaja Ali Kinnunen
P. 040 568 8148
kajastus@kajastuslehti.fi

 

Hallitus

Timo Kuoppala, puheenjohtaja

Eija-Liisa Markkula, varapuheenjohtaja
el.markkula@gmail.com

Anniina Latikka
anniilat@gmail.com

Satu Linna
satu.linna@pp.nkl.fi

Joose Ojala
joose@jooseojala.fi

Mikko Ojanen
m.ojanen@luukku.com

Gyöngyi Pere-Antikainen
g.pere.antikainen@gmail.com

 

Hallituksen varajäsenet

Jukka Penttilä
jukka.penttila@gmail.com

Anders Nyberg
anderny@hotmail.com 

 

Airi Lehtonen
Toimistonhoitaja Airi Lehtonen. Kuva: Petri Mäkelä / Valokuvaklubi
Timo Kuoppala
Puheenjohtaja Timo Kuoppala. Kuva: Juha Jahkola / Valokuvaklubi
Tanja Rantalainen
Kulttuurituottaja Tanja Rantalainen. Kuva: Juha Jahkola/ Valokuvaklubi

Sivu päivitetty